Case 137 - Torn bodies found

Case 137 - Torn bodies foundPrípad bol vyriešený tímom Tripple M dňa 02.05.2013 za 34 bodov
Vyriešil tímTripple M
VýsledokPečate
Počet bodov34 (29 + 5 bonus)
Teror levelNesplatených pôžičiekElder sign-ovTrofejí brán
2016
Trofejí monštierPreživších vyšetrovateľovExtra bodyZískaných stôp
236313
Dátum02.05.2013
RozšíreniaCurse of the Dark Pharaoh, Dunwich Horror, Innsmouth Horror, Kingsport Horror, Miskatonic Horror, The Black Goat of the Woods, The King in Yellow, The Lurker at the Threshold
VyšetrovateliaHank Samson, Charlie Kane, Lily Chen, Mandy Thompson, Marie Lambeau, Patrice Hathaway
Popis hry (Bonus získaný)
Vysetrovanie bolo hned od zaciatku tazke...stale sa nam rojili masy priser a bolo velmi tazke sa pohybovat po arkhame ale nastastie Hank bol pomerne slusne vyzbrojeny a tak sa staral o cistenie ulic aby ostatny vysetrovatelia mohli hladat clue tokkeny a zapecatovat brany...ked sa nam podarilo zapecatit 3 brany tak sa do cistenia ulic pustili aj Mandy a Maria...s poslednymi dvoma branami sme mali dost problem lebo sa nam ich nedarilo zavret a zacali sme sa bat ze to asi prehrame ale stastie sa otocilo opat k nam a Mandy a Patricia a uspesne zvladli :)
Fotky

Podrobné vysvetlenie

APD (Arkham Police Department) informoval o nájdení niekoľkých tiel bezdomovcov. Keďže sú obeťami osoby z okraja spoločnosti, polícia zatiaľ pracuje s teóriou, že sa jedná o tzv. sociálne čístky. Arkham ale nie je mestom, kde by sa takéto veci diali, je to podozrivé, máte pocit, že na tejto verzii niečo nesedí. Treba začať pozorovaciu akciu a zistiť o čo ide...


K pravidlám

Random location sa vyberá tak, že vytiahnete náhodnú kartu z Mythos decku a pozriete sa, že akú lokáciu zobrazuje (ak treba, ťahajte viac krát). Kartu následne položte na spodok Mythos decku.

Na záver vyšetrovnia musíte mať dokopy aspoň 6 clue tokenov, ináč sa scenár nepovažuje za prejdený (samozrejme treba aj splniť bežné podmienky vyhrania hry). 

Pred pridaním komentáru sa musíte prihlásiť

Komentáre

Forester
03.05.2013, 18:10
ano bolo to myslene za foto a popis :)..tak chybicka sa vloudila...trosku sme vysli z cviku :D
sidon
02.05.2013, 23:14
Gratulujem k prvemu pripadu.
Vsimol som si ze ste si zaznamenali 5 extra bodov (zrejme myslene ako za fotky a popis). Tieto extra body (ako a za co sa ziskavaju) su v skutocnosti popisane v scenari. V tomto pripade za prejdenie scenaru boli 3 extra body.
Body za popis a fotky sa zarataju automaticky, netreba ich zohladnovat pri vyplnani.

Hodnoty som uz opravil, keby boli nejasnosti, kludne sa pytajte.