Arkham Horror Liga - Prvý list od Klubu Ruiny

22.09.2010, 23:46, Pridal Macko

Drahí vyšetrovatelia a vyšetrovateľky

som poctený vás privítať na otvorení historicky prvej sezóny Arkham Horror Ligy (AHL). Registrácia aj spravovanie tímu je veľmi jednoduché, na tejto stránke nájdete na AHL vyhradenú špeciálnu sekciu. A tak sa smelo môžete pustiť do registrácií. Odporúčam zaregistrovať sa do ligy aj vtedy ak predpokladáte, že sa vám nepodarí odohrať všetky súťažné scenáre, alebo dokonca sa vám podarí odohrať len jeden. Pre vás to bude zaujímavá skúsenosť z nového hrania a pre nás to budú cenné informácie o jednotlivých scenároch a ich nastaveniach do budúcnosti pre ďalšie sezóny.

Pre koho je liga určená? Úplne pre každého. Začiatočné scenáre sú relatívne ľahké a tak sa do ligy môžu pustiť aj úplný začiatočníci*. Ligu tak teoreticky môže vyhrať aj niekto, kto hru ešte doteraz nehral (aj keď skúsenejší hráči majú navrch).

Každá správna liga má pre víťaza určitú trofej. My sme sa rozhodli, že trofejou pre víťaza budú dve sady Arkham Horror Diceset, čím víťazný tím získa dohromady 10 krásnych kociek určených predovšetkým pre hranie Arkham Horroru. Túto sadu kociek odporúča 9 z 10 kultistov.

AH Diceset

A teraz to najdôležitejšie. Profesor Harvey Walters predpokladá, že prvý veľký zvrat udalostí nastane v Arkhame  4/10/2010 o 19:00. My to budeme pozorne sledovať a všetky informácie vám v túto dobu sprístupníme na tejto stránke. Ste teda pripravený čeliť temnote?

Tento list adresovaný všetkým vyšetrovateľom napísal Klub Ruiny krátko pred prichádzajúcou skazou sveta.**

PS : Výsledky do AHL nahlasujú hráči po domácom hraní a tak musia sami dbať o to, aby nahlasovali výsledky správne. Jedinou úlohou AHL je ozvláštniť hranie tejto skvelej hry. Nečestné správanie a podvádzanie už zničilo obdobný projekt FFG. My ale pevne veríme, že sa takáto skupina v našej AHL neobjaví a skupiny budú čestné. Naša dôvera je podčiarknutá aj tým, že dávame cenu pre víťaza a dúfame, že ju získa ten, kto si ju naozaj zaslúži.

PSS : Môže sa stať, že niektorí z vás by sa aj radi zúčastnili ligy, ale nemajú k tomu vybavenie, alebo by radi zahrali súťažné hry s rozšíreniami, ktoré im doteraz chýbali. Tento projekt vzbudil pozitívne reakcie u viacerých významnejších spoločností a medzi nimi aj u internetového obchodu www.ihrysko.sk, ktorý sa rozhodol nám podať pomocnú ruku a dotovať predaj Arkham Horroru a niektorých rozšírení za skvelé ceny len pre členov AHL:

Základ (ENG)

Arkham Horror --- 49,9 EUR

Veľké Rošírenia

Innsmouth Horror --- 39,9 EUR

Kingsport Horror --- 39,9 EUR

Malé rozšírenia

The Black Goat of the Woods --- 19,9 EUR

The Lurker at the Threshlod --- 19,9 EUR

King in Yellow --- 19,9 EUR

Curse of the Dark Pharaoh --- 19,9 EUR

Prípadné objednávky nám píšte na našu mailovú adresu klubruiny@klubruiny.sk, kde ich zozbierame a spolu odošleme ihrysku. Neangličtinári a milovníci ľubozvučnej češtiny sa môžu tešiť na Arkham Horror s českou lokalizáciou od Black Fire-u, zatiaľ sa však nedá určiť, či vydanie tejto verzie stihne začiatok AHL (pocit hraničiaci s istotu vraví že nie). Vôbec však nevadí, ak sa do AHL pridáte aj za pochodu.

* Vedci zistili, že hru Arhkam horror hrajú okrem úplných začiatočníkov len mierne pokročilí hráči, čiže AHL určite nie je profesionálnou ligou, nemáte sa čoho báť.

** Dátum konca sveta potvrdili tri nezávislé skupiny veštcov, kultistov a démonológov.

24.09.2010, 15:25
Liga sa da hrat iba so zakladnym Arkhamom. Za rozsirenia sa daju ziskat dake bonusove body (na vlastne riziko).
sidon
23.09.2010, 00:18
super obrazok
Macko