AHL pokračuje!

30.07.2012, 19:47, Pridal Macko

Poslednú sezónu nám skončili len 2 tími, čo by mohlo evokovať myšlienku, že Klub Ruiny projekt AHL ukončí. NIKDY! :) A preto v pokojnom duchu pokračujeme ďalej.

V prvom rade blahoželáme víťazovi ostatnej sezóny, tímu Monsterbusters, ale taktiež aj česť dôstojnému súperovi PYonyri Temnych LAbyrintu.

Krásne počasie nad Arkhamom dlho nevydrží a tak nová sezóna začne už o nejaký ten deň, 1.8. Naďalej bude každý scenár trvať jeden mesiac, príde však malá zmena. Každá sezóna bude obsahovať maximálne 4 scenáre a tak posledné mesiace každej sezóny budú máj resp. november.

A ako to už býva zvykom, aj ďalšiu sezónu pre najlepších čaká pekná cena.

Za Klub Ruiny vám všetkým držíme palce, aby vás nepohltilo zlo a temnota Arkhamu, a aby ste dopriali obyvateľom mestečka Arkham o niekoľko hrozivých ale inak šťastných dní viac.

31.07.2012, 20:02
dodam, ze ku skrateniu na 4 scenara dochadza z toho dovodu, ze posledne dve sezony bol problem stihat prave tieto dva mesiace.