Klub Ruiny opäť offline

28.09.2011, 13:32, Pridal Macko

EDIT: FOTO CENY NA TURNAJ BANG!

Blíži sa svetový deň hrania a pri tejto príležitosti sme sa rozhodli opäť spojiť sily s Vedeckou hračkou a spraviť si menší výjazd do centra mesta. A tak už túto sobotu 1.10. oslávime svetový deň hrania v kaviarni Olympia, kde organizujeme voľné hranie. Kaviareň Olympia sa nachádza vedľa divadla Nová scéna blízko Obchodnej ulice. Vstup, ako to už pri našich voľných hraniach býva, je zadarmo, takže, ak si chcete spraviť príjemnú sobotu v útulnej kaviarni so stolovými hrami, radi vás tam uvidíme.

Akcia je naplánovaná od 10:00 do 16:00.

Čo : Voľné Hranie

Kedy :  10:00  - 16:00 dňa 1. 10. 2011

Kde : Kaviareň Olympia vedľa divadla Nová scéna, blízko Obchodnej ulice.

Vstup : ZADARMO

Mapa: http://www.obedovat.sk/bratislava/Mapa_7215_Olympia

Ale týmto nekončíme. Veríme, že sme dokázali konečne vybaviť priestory pre pravidelné akcie. Náš veľký štart "doma" bude 8.10., čiže už o týždeň po kaviarni Olympia, v sobotu od 14:00 a potom každé dva týždne. Opäť sa bude jednať o voľné hranie, kedy môžete prísť, z chuti si zahrať a pokojne pokračovať v príjemne rozbehnutom dni, a nič vás to nebude stáť.

Čo : Voľné Hranie

Kedy :  14:00  - 18:00 dňa 8. 10. 2011

Kde : Školská jedáleň pri Základnej škole Jána de la Salle - Čachtická ulica v Rači

Vstup : ZADARMO

Súčasne však pripravujeme ďalší z našich BANG! turnajov, pri ktorom budú pravidlá presne také isté ako po minulé turnaje. Na turnaj už vstupné bude, a to obvyklé 1 euro pre predregistrovaných alebo 2 eurá pre neregistrovaných. Registrácia prebieha zaslaním emailu na našu klubovú adresu klubruiny@klubruiny.sk s predmetom Turnaj Bang! a do textu napíšte meno, alebo mená, ktoré chcete zaregistrovať. Tento mail pošlite najneskôr do polnoci predchádzajúceho dňa, čiže do 23.59 dňa 7.10. A ceny samozrejme budú opäť skvelé, priebežne nás sledujte a dozviete sa viac. :) Plánovaný koniec oboch akcií je medzi 18.00 a 19.00.

Čo : Turnaj Bang!

Kedy :  14:30  - 18:00 dňa 8. 10. 2011