Dôležité info o AHL, ktoré vám inde nepovedia! :)

16.09.2011, 01:12, Pridal Macko

V prvom rade, veľke varovanie: !!!Na scenár #2 máte čas len do konca septembra!!!

Človek tak premýšľa, liga už beží mesiac a pol, scenár #2 je už pripravený a nahodený, ľudia informovaní, tak snáď sme na nič nezabudli. A v tom to človeku trkne. Však my sme ceny nevyhlásili. Tak a teraz to idem napraviť. Cena pre víťaza sezóny 2/2011 je:

                                                                    

Áno, je to tak, malé rozšírenie hry Arkham Horror podľa vlastného výberu. Tak sa poriadne pobite so zákernými prastarými, aby ste v ďalšej sezóne mohli čeliť novým výzvam. Tým však naše ceny nekončia. Teda možno nekončia, možno áno, záleží to od našich dodávateľov a preto pokým cenu číslo dva nebudeme mať v rukách, je predčasné o nej hovoriť. Preto zostane tajomstvom, a snáď približne v polke sezóny rozlúskneme tajomstvo o akú cenu išlo, za čo ju udelíme a či sa nám ju vôbec podarilo zohnať. Jedine čo môžem povedať je, že po finančnej stránke hodnota ceny číslo dva nepresiahne hodnotu ceny pre víťaza, ale po citovej stránke bude pre každého správneho hráča AH nevyčísliteľná. (záleží na vašej posadnutosti AH :))

Napokon ešte raz prinášam do pozornosti špeciálnu ponuku len pre hráčov našej ligy možnosť získať najnovšie veľké rozšírenie Arkham Horror: Miskatonic Horror za peknú okrúhlu cenu 40 eur (pri osobnom odbere alebo + poštovné) od internetového obchodu so stolovými hrami iHRYsko. Táto špeciálna cena je naozaj určená len pre hráčov AHL, preto prípadný záujem napíšte nám a my to pretlmočíme, alebo napíšte mail na peter@ihrysko.sk s tým že spomeniete svoju účasť v AHL.

                                                                

Pred pridaním komentáru sa musíte prihlásiť

Komentáre

Žiadne komentáre