AHL - Vyhlásenie víťazov

25.12.2010, 12:53, Pridal sa3xxx

Svitá. Nad pobrežím lieta také množstvo čajok, že to takmer ani nie je vidno. Vlny vyplavujú z mora penu, ktorá určite nie je biela a chladný vánok prináša zápach, ktorý určite nie je z rýb. V meste pomaly dohasínajú posledné plamene, ktoré v noci zmenili tvár mesta na nepoznanie. Zpod trosiek domov sa ozýva tiché stonanie. Aj keď si to tak nikto nepredstavoval, takto vyzerá víťazstvo. Mnohí to začínajú chápať. A niektorí začínajú cítiť tú prázdnotu. Vo svete aj v sebe.

Nebudem sa zbytočne rozpisovať. Sú sviatky a tak sa vám nebude chcieť veľa čítať (a mne písať ;) ), takže poďme rovno k veci. Prvý pilotný ročník Arkham Horror ligy skončil a víťazom sa stáva družina ....

Hell-o-Kitty

s pohodlným nádskokom 14 bodov :) Celé poradie si môžete pozrieť napr tu. Víťazom gratulujeme :) Ku skvelému výsledku ich doviedli stabilne výborné výsledky a cenu si 100 %  zaslúžili :) Akúže cenu? Dve sady týchto krásnych kociek

AH Diceset

Ak si víťazný tím spraví spoločnú fotku, tak ju sem aj s ich prípadným komentárom rád prihodím (pošlite na mail).

Na záver dodám ešte jednu dôležitú vec. Veľmi vás prosím, aby ste všetci čo hrali AHL (optimálne každý jeden hráč) vyplnili dotazník o AHL. Je to anonymné, tak sa nehanbite si posťažovať :P Chceme spraviť aj ďalší ročník (čo najskôr) a veľmi nám to pomôže AHL optimalizovať tak, aby vyhovovala ľudom čo najviac.

Dotazník sa nachádza TU.

A na úplný záver chcem ešte poďakovať v mene celého organizátorského tímu za to, že ste sa zapojili a dúfame, že sa vám páčilo :)

Klub Ruiny

Skauter