HRAtislava

30.11.2010, 22:08, Pridal Macko

Čo? Hranie spoločenských, stolových a kartových hier.

Kedy? Najbližší víkend 4-5.12.2010 od 10:00 - 20:00

Kde? Gymnázium Juraja Hronca, Novohradská ulica 3, neďaleko je most Apollo, prípadne autobusová stanica Mlynské Nivy.

Herných akcií u nás doma na Slovensku je menej ako málo. Ak sa aj nájdu nejaké herné akcie, tak sú skôr lokálneho charakteru určené pre pár ľudí. Proti tomu sa postavila HRAtislava. So svojím druhým ročníkom patrí ku benjamínkom medzi hernými akciami, no plne si to kompenzuje zázemím a podporou iHRYskom, sponzorov, klubov, nadšencov ale napríklad aj rakúskym múzeom hier. Vstupné samozrejme nejaké bude, ale len symbolické. Takže každý kto má čas a chuť, každý kto nemá čas ale má chuť ale aj každý kto nemá ani čas ani chuť, príďte sa pozrieť a zahrať sa svoje obľúbené hry prípadne vyskúšať niečo nové. A kto zháňa darčeky pre svojich blízkych, HRAtislava môže byť pre vás inšpiráciou aj v tomto smere. Priveďte rodinu, známych alebo priateľov a garantujem vám, že sa zabavíte do sýtosti. Budeme tam aj my klub Ruiny. A ak by ste chceli hrať nejakú konkrétnu hru, tak nám napíšte a my spravíme všetko preto aby tam bol aspoň jeden kus určený na hranie. Môže sa stať, že by ste sa tešili na niektorú z hier a nakoniec tam nebude, čo by bolo zbytočným sklamaním z tak peknej akcie.

Viac informácií tu: iHRYsko

a tu:  HRAtislava